5 lutego 2020

Pożyczka pozabankowa na firmę

Pożyczka pozabankowa na firmę

Jesteś młodym przedsiębiorcą i chciałbyś zrealizować swoje pomysły? Zależy Ci na rozwoju, masz mnóstwo pomysłów na nowe przedsięwzięcia i inwestycje? Jest tylko jeden mały problem… Nie masz wystarczających funduszy? Skąd wziąć pieniądze na realizację planów? W tej sytuacji niezbędna będzie pożyczka na firmę.Wymagania i warunki stawiane przez banki są bardzo wysokie. Zwykle pożyczka na firmę, o którą staramy się w banku, wymaga wielu formalności, wysokiego zabezpieczenia i posiadania nieskazitelnej historii kredytowej. Nawet jeżeli ją uzyskamy, to środki dostaniemy dopiero po kilku dniach. Będziemy również zobowiązani do przedstawienia szeregu zaświadczeń. Pożyczka pozabankowa na firmę będzie o wiele łatwiejszym i szybszym rozwiązaniem. Jakie wymagania będziesz musiał spełnić, aby szybko otrzymać niezbędne wsparcie? Czy możliwa jest pożyczka na firmę online od zaraz?

Pożyczka na firmę online i od zaraz – czy to możliwe?

Rynek finansowy próbuje sprostać wszelkim potrzebom. Oferty pożyczek na firmę są bardzo zróżnicowane i dość konkurencyjne. Jedną z szeroko dostępnych opcji jest pożyczka pozabankowa na firmę.

Pożyczka pozabankowa na firmę skierowana jest do przedsiębiorców, którzy nie spełniają restrykcyjnych warunków, jakie stawiają banki. Firmy pozabankowe mają zdecydowanie mniejsze wymagania i są bardziej przyjaźnie nastawione do nowych firm. Nie jest wymagany długi staż prowadzenia działalności, a często nawet zdolność kredytowa. Na zastrzyk gotówki również nie trzeba będzie długo czekać. Pożyczka na własną firmę ma więc wiele zalet!

Pożyczka pozabankowa na firmę – formalności

Pożyczka na własną firmę nie jest trudna do otrzymania. Wszystko ogranicza się do wypełnienia krótkiego formularza online na stronie wybranego pożyczkodawcy. We wniosku wystarczy jedynie podać podstawowe dane kontrahenta i posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski. Jeśli nie figurujemy w żadnym rejestrze dłużników, pożyczkę otrzymamy niemal na pewno. Czasem również i negatywne wpisy w historii kredytowej wcale nie przekreślają szans na pożyczkę. Po rozpatrzeniu naszego wniosku decyzja zwykle zostanie nam przekazana mailowo lub telefonicznie, a środki, otrzymamy nawet w ciągu godziny.

Czy pożyczka na firmę online i od zaraz jest możliwa?

Firma pożyczkowa nie wymaga zwykle żadnych dodatkowych zabezpieczeń, ani dokumentów rejestracyjnych czy księgowych. Nie musimy przedstawiać stosu zaświadczeń, rozliczeń z ZUS czy z urzędu skarbowego. Wszelkie formalności są zwykle okrojone do minimum, lecz zależy to jeszcze od tego, na jak długo chcemy wziąć pożyczkę i na jaką kwotę. W przypadku wysokich sum pożyczkodawca może poprosić o przedstawienie kilku dodatkowych zaświadczeń.

Pożyczka na własną firmę – co powinieneś wiedzieć?

Pożyczka pozabankowa na firmę – już od pierwszego dnia działalności

Jedną z największych zalet takiej pomocy finansowej jest to, że pożyczka na własną firmę może zostać udzielona już pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza dla osób, które potrzebują funduszy na start i rozwinięcie działalności. W przypadku pożyczki bankowej jest o wiele trudniej. Zwykle trzeba udokumentować co najmniej 12 miesięczny staż prowadzenia działalności gospodarczej i przedstawić dowód na to, że firma przynosi stałe zyski na odpowiednio wysokim poziomie.

Pożyczka na własną firmę – wady i zalety

Do zalet pożyczki pozabankowej z pewnością możemy zaliczyć również krótki czas oczekiwania na decyzję i bardzo szybki przelew gotówki na nasze konto. Całkowity czas uzyskania takiej pożyczki na firmę może wynosić nieco ponad godzinę i to łącznie z otrzymaniem gotówki.

Kolejną zaletą pożyczki pozabankowej na firmę jest to, że zazwyczaj firmy pożyczkowe nie weryfikują wnioskującego tak wnikliwie jak banki. Czasem nawet historia kredytowa nie ma większego wpływu na decyzję. Większe znaczenie może mieć ewentualnie to, czy figurujemy w którymś z rejestrów dłużników, takich jak np. BIG, ERIF, czy KRD.

Główne zalety pożyczki pozabankowej na firmę:

● krótki czas oczekiwania na odpowiedź firmy pożyczkowej,
● bardzo szybki przelew środków na konto,
● minimum formalności,
● złożenie wniosku online,
● możliwość otrzymania pożyczki na własną firmę już od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej,
● możliwość otrzymania pożyczki na firmę bez zaświadczeń i bez historii kredytowej,
● bez zabezpieczeń i bez poręczycieli.

Zawsze przed złożeniem wniosku warto jest porównać oferty różnych placówek. Dla bezpieczeństwa trzeba również sprawdzić kilka informacji o firmie pożyczkowej, którą wybraliśmy, np. jak długo działa ona na rynku. Warto skorzystać z naszej wyszukiwarki i porównywarki ofert firm pożyczkowych. U nas znajdziesz tylko firmy wiarygodne, rzetelne i zweryfikowane.

Jak oceniasz artykuł?

Średnia ocena 5 / 5. Głosy 2

Oceń artykuł jako pierwszy.


Podobne artykuły

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x