O nas

O nas

Szybko, wygodnie, łatwo

PozyczkaPoszukiwana.pl powstała, aby użytkownicy mogli w mniej niż sekundę, za darmo, porównać i wybrać w jednym miejscu najlepsze produkty dostępne na rynku.

Przy tworzeniu rankingów, podajemy konkretne i użyteczne informacje. Dzięki nim nasi użytkownicy są przyjemnie zaskoczeni wygodą i szybkością, z jaką mogą porównać, a następnie złożyć wniosek o kredyt z najniższą możliwą ratą lub wziąć pożyczkę, która będzie kosztowała najmniej.

Wiemy, że Twój czas jest cenny. Dlatego pomagamy skontaktować się z bankiem lub pożyczkodawcą, którego potrzebujesz. Możesz to zrobić w prosty i komfortowy sposób, bez wstawania od biurka lub w dowolnym miejscu na świecie korzystając z internetu mobilnego za pomocą telefonu.

Porównujemy dla Ciebie

Wierzymy, że więcej informacji oznacza lepszy wybór. Codziennie porównujemy dla Ciebie ponad 1100 produktów finansowych. Wystarczy kilka kliknięć i na ekranie Twojego komputera pojawią się oferty dopasowane do Twoich potrzeb.

Prostota ma znaczenie w budowaniu pozytywnego doświadczenia w korzystaniu z PozyczkaPoszukiwana.pl. Oferty układamy w czytelny jasny sposób, pozwalający na łatwe ich porównanie.

Wiemy, że nie interesują Cię wyłącznie suche cyfry. W PozyczkaPoszukiwana.pl znajdziesz również regularnie aktualizowane poradniki i artykuły o każdym z porównywanych produktów.

Codziennie analizujemy i przedstawiamy aktualne informacje o produktach dostępnych w naszych porównywarkach, które zespół doświadczonych analityków aktualizuje każdego dnia.

Jesteśmy wiarygodni i niezależni – prezentujemy plusy i minusy każdej oferty. Poznasz je nie czytając skomplikowanych umów pisanych małym drukiem.

Nasze rankingi dostępne 24 godziny na dobę. Dzięki temu wybierzesz dla siebie najlepsze rozwiązanie, oszczędzając tym samym pieniądze i czas.

Bezpłatnie skontaktujemy Cię z wybraną instytucją, by skorzystać z produktu, którego potrzebujesz.

Wierzymy, że dzięki PozyczkaPoszukiwana.pl podejmowanie decyzji finansowych jest i będzie pozytywnym doświadczeniem.