27 kwietnia 2020

T-Mobile Bank – opinie, kredyty i kontakt

T-Mobile Bank – opinie, kredyty i kontakt
T-Mobile Usługi bankowe to wynik partnerstwa T-Mobile (największego operatora komórkowego) i Alior Banku (najbardziej innowacyjnego banku). Jego celem było stworzenie najkorzystniejszej oferty bankowej na rynku, która powstała na bazie sprawdzonych rozwiązań Alior Sync – lidera bankowości internetowej w naszym kraju.

Oferowane przez T-Mobile Bank kredyty to kredyt gotówkowy, konsolidacyjny i odnawialny (limit w koncie). W dzisiejszej analizie przyjrzymy się nieco dokładniej tym rozwiązaniom, a także sięgniemy po pojawiające się w sieci o T-Mobile Bank opinie, by dowiedzieć się, co sądzą o podmiocie sami jego klienci. Sprawdzimy też w jaki sposób można skontaktować się z doradcą oraz jakie możliwości daje dostępne na witrynie T-Mobile Bank logowanie. 

Kredyt w T-Mobile Bank – warunki i informacje

Proponowany przez T-Mobile Bank kredyt gotówkowy to możliwość otrzymania dodatkowej gotówki bez wychodzenia z domu (cały proces odbywa się przez Internet, bez konieczności wizyty w oddziale banku). Pożyczyć możemy nawet 200 000 zł, a ratę dopasować do swoich możliwości, wybierając optymalny okres kredytowania, który wynieść może od 3 do aż 120 miesięcy. Bank na swojej witrynie zapewnia też, że formalności związane z wzięciem kredytu gotówkowego ograniczone zostały do minimum. Pozyskane środki przeznaczyć możemy na dowolny cel. 

Oferowany przez T-Moblie Bank kredyt konsolidacyjny to rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy spłacają wiele różnych zobowiązań. Może być przeznaczony na spłatę innych kredytów gotówkowych, limitów w koncie i kart kredytowych. Co więcej, możliwa jest również konsolidacja chwilówek. Tu także mamy do czynienia z ograniczonymi do minimum formalnościami i z możliwością otrzymania kredytu online. Otrzymać możemy nawet 200 000 zł (bez ubezpieczeń), a maksymalny okres kredytowania wynosi 10 lat. T-Mobile zapewnia na swojej witrynie, że zawarcie umowy i wypłata środków nastąpić mogą nawet tego samego dnia. 

Osoby, które mają już w T-Mobile Bank konto, powinien zainteresować kredyt odnawialny (limit w koncie). Idealnie sprawdzi się on w sytuacji, gdy czekają nas niespodziewane wydatki. Możemy wówczas sięgnąć po dodatkowe środki, a z każdym wpływem na konto nasz limit będzie się odnawiał. Aktualnie oprocentowanie limitu wynosi 8%, a opłata za jego przyznanie to 1% przyznanej kwoty (minimum 30 zł). 

T-Mobile Bank – opinie

Opinii o T-Mobile Bank jest w sieci niestety mało. Zbyt mało, by na ich podstawie wyciągnąć jakieś daleko idące wnioski co do oferty kredytowej tego podmiotu. Są to raczej pojedyncze głosy, dlatego nie jesteśmy w stanie na ich podstawie uznać pewnych kwestii za zalety, innych zaś za wady T-Mobile Bank. 

Jeden z klientów wyraził opinię, że miał spore zadłużenie z tytułu chwilówek i kredytów. Skorzystał on z proponowanego przez T-Mobile Bank kredytu konsolidacyjnego i dziś płaci tylko jedną, na dodatek niewielką ratę. Osoba ta chwali sobie ofertę kredytową, jednak zadaje pytanie, czy nie lepiej skierować swoje kroki od razu do Alior Banku, jako że jest to ta sama oferta (na podobne stwierdzenia trafiliśmy w kilku innych opiniach dotyczących podmiotu). Inny klient dość lakonicznie stwierdził: “bardzo szybko i tanio w porównaniu do konkurencji”, a jeszcze inny pozytywnie wypowiedział się co do oferty konsolidacyjnej, dzięki której udało mu się wydostać ze spirali zadłużenia. 

Czy w sieci pojawiły się również negatywne o T-Mobile Bank opinie? Tak, choć również były to pojedyncze głosy i nie ma tu mowy o żadnej powtarzalności. Jedna z osób narzekała na bankowość internetową – w T-Mobile Bank logowanie po prostu nie działało. Inny klient twierdził, że długo czekał na decyzję odnośnie przyznania kredytu. Kolejna osoba zauważyła, że proces wnioskowania jest w banku wyjątkowo długi. Choć nie dotyczy to bezpośrednio kredytów, warto wspomnieć, że w kilku kolejnych opiniach klienci wyrażali też niezadowolenie z jakości obsługi w T-Mobile Bank. 

Dlaczego warto? (zalety i wady kredytu w T-Mobile Bank)

Ponieważ dostępne w sieci o T-Mobile Bank opinie nie były nazbyt liczne, zalety i wady banku spróbujemy wskazać przede wszystkim na podstawie informacji, które znaleźliśmy na witrynie internetowej podmiotu. Za zaletę podmiotu uznajemy dość zróżnicowaną ofertę kredytową. Na plus są również stosunkowo wysokie kwoty proponowanych przez T-Mobile kredytów i elastyczny okres kredytowania (możemy spłacić nasz kredyt szybciej, ale też wybrać dłuższy okres kredytowania i tym samym cieszyć się niską ratą miesięczną). Uwagę zwracają także niewielka ilość formalności, szybka decyzja kredytowa i szybki przelew gotówki na konto klienta, o których bank informuje na swojej stronie internetowej. Ta ostatnia również zasługuje na uznanie – każdy z kredytów jest dokładnie opisany i szybko możemy zorientować się w warunkach, na jakich jest oferowany.

Za wadę T-Mobile Bank uznajemy brak oferty kredytu hipotecznego. 

Zalety 

  • Zróżnicowana oferta kredytowa.
  • Wysokie kwoty maksymalne.
  • Elastyczny okres kredytowania.
  • Mało formalności.
  • Szybka decyzja kredytowa.
  • Szybki przelew gotówki na konto klienta.
  • Informacyjna strona internetowa banku. 

 Wady

  • Brak oferty kredytu hipotecznego.

T-Mobile Bank – kontakt i logowanie

Obsługiwana przez T-Mobile Bank infolinia dostępna jest pod numerami telefonów 19 506 oraz (12) 370 71 00 przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Bank udostępnia również Wirtualny Oddział – rozmowę wideo, dzięki której możemy zrealizować dyspozycje dostępne do niedawna jedynie w tradycyjnych placówkach. Do T-Mobile Bank możemy też wysłać wiadomość e-mail ([email protected]).

Wykorzystując dostępne na witrynie T-Mobile logowanie (przycisk “Zaloguj” znajduje się u góry, po prawej stronie) możemy uzyskać dostęp do swojego panelu klienta i część operacji finansowych wykonać online, w dogodnym dla nas momencie.

Jak oceniasz artykuł?

Średnia ocena 0 / 5. Głosy 0

Oceń artykuł jako pierwszy.


Podobne artykuły

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Danuta
4 lat temu

Dobrą ofertę kredytową można poznać po kredycie konsolidacyjnym. Nie wiem, dlaczego tak niewiele osób z nich korzysta

[…] 9. T-Mobile Bank – opinie, kredyty i kontakt … […]

2
0
Would love your thoughts, please comment.x