25 czerwca 2021

AlfaKredyt opinie, pożyczki i kontakt

AlfaKredyt opinie, pożyczki i kontakt

Alfa Kredyt to spółka z o.o., działająca w Polsce od 2013 roku. Firma trudni się udzielaniem krótkoterminowych, internetowych pożyczek gotówkowych dla konsumentów z całej Polski. Swoje usługi świadczy w oparciu o przepisy Kodeksu cywilnego oraz Ustawy o kredycie konsumenckim. Alfa Kredyt jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

Klientem Alfakredyt Sp. z o.o. może zostać konsument w wieku 21-75 lat, będący obywatelem Polski i zamieszkujący na jej terenie. Pożyczki Alfa Kredyt są dostępne dla osób, które nie zalegają ze spłatą zadłużenia wobec firmy Alfa Kredyt i nie figurują w rejestrze dłużników.

Pożyczka w Alfa Kredyt – warunki i informacje

Pierwsza pożyczka w Alfa Kredyt jest dostępna na kwotę od 500 zł do 3000 zł na okres 30 dni. To jednak nie jest maksymalna kwota kredytowania w tej firmie: za drugim i każdym kolejnym razem można pożyczyć więcej: nawet do 6000 zł.

Stali klienci mogą liczyć na dodatkowe przywileje dzięki programowi lojalnościowemu.
Osoby, które nie będą w stanie spłacić pożyczki na czas, Alfa Kredyt oferuje możliwość przesunięcia terminu spłaty. Z usługi można skorzystać w prosty sposób, po zalogowaniu do panelu klienta.

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: całkowita kwota pożyczki: 2000 zł, opłata rejestracyjna: 0,01 zł oprocentowanie: 0%, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 309.80 zł, całkowity koszt pożyczki: 309,81 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 2309,81 zł (spłata jednorazowa), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 479,48%. Stan na 01.07.2020 r.Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: całkowita kwota pożyczki: 2000 zł, oprocentowanie: 0%, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 309.80 zł, całkowity koszt pożyczki: 309.80 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 2309.80 zł (spłata jednorazowa), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 479,48% Stan na 01.07.2020 r.

Alfa Kredyt – opinie

Pożyczki w Alfa Kredyt mają z reguły pozytywne opinie. Najczęściej wymienianymi zaletami usług tej firmy są możliwość uzyskania pożyczki szybko i w 100% przez internet oraz brak skomplikowanych procedur czy potrzeby dokumentowania dochodów.

Kolejny plus to brak ukrytych kosztów. Na stronie internetowej pożyczkobiorcy udostępniony jest przejrzysty kalkulator, który pozwala szybko i w prosty sposób oszacować poznać orientacyjny koszt chwilówki w Alfa Kredyt jeszcze przed złożeniem wniosku. Więcej informacji o zasadach udzielania pożyczek każdy klient może poznać z czytelnego regulaminu, dostępnego na stronie internetowej firmy.

Po jednorazowej rejestracji i spłaceniu pierwszej pożyczki w Alfa Kredyt klient może wnioskować o kolejne jeszcze szybciej i wygodniej, np. poprzez SMS lub na infolinii.

Negatywne opinie o pożyczkach w Alfa Kredyt pochodzą zazwyczaj od niezadowolonych użytkowników, którzy nie otrzymali pożyczki z uwagi na zaległości ze spłatą w bankach lub u innych firm pożyczkowych. Alfa Kredyt nie udziela bowiem pożyczek z komornikiem, negatywnymi wpisami w BIK-u lub BIG-u.

Dlaczego warto?

Podsumowując ofertę firmy, pożyczkę w Alfa Kredyt można otrzymać w 100% online, bez poręczycieli lub stosowania zabezpieczenia spłaty. Na podkreślenie zasługuje również szybkość wypłaty środków. W konsekwencji po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, pieniądze mogą zostać przelane na konto pożyczkobiorcy nawet w 15 minut (są wypłacane za pomocą przelewu Express Elixir, który akceptuje większość banków).

Zalety pożyczek Alfa Kredyt:

• przejrzystość warunków udzielania pożyczek
• brak ukrytych opłat
• infolinia czynna także w weekendy
• środki z pożyczki są wypłacane nawet w weekend (w godzinach pracy Alfa Kredyt)

Wady pożyczki Alfa Kredyt:

• pożyczki nie otrzymają osoby wpisane na listę dłużników lub niespłacające rat w terminie
• w danym momencie możesz mieć tylko jedną pożyczkę w Alfa Kredyt
• tylko jeden dostępny okres umowy (30 dni)

Logowanie i kontakt

Po pierwsze: aby zalogować się do portalu klienta, powinieneś dokonać skutecznej rejestracji w systemie internetowym pożyczkodawcy, podając oprócz danych osobowych:

• numer telefonu komórkowego
• adres e-mail
• numer swojego konta bankowego

Po drugie: w celu weryfikacji tożsamości zostaniesz poproszony o dokonanie przelewem opłaty rejestracyjnej na 0,01 zł ze swojego konta bankowego. Alternatywnie możesz potwierdzić swoją tożsamość usługą Kontomatik.

• siedziba firmy: ul. Pańska 96 lok. 38, 00-837 Warszawa
• Biuro Obsługi Klienta: 876 181 062
• e-mail: [email protected]
• godziny pracy: poniedziałek-piątek: 08:00 – 20:00, sobota-niedziela: 09:00 – 16:00

Jak oceniasz artykuł?

Średnia ocena 0 / 5. Głosy 0

Oceń artykuł jako pierwszy.


Podobne artykuły

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x