9 lipca 2020

Credit Agricole — opinie, kontakt i kredyty

Credit Agricole — opinie, kontakt i kredyty
Credit Agricole wchodzi w skład międzynarodowej grupy funkcjonującej już w 49 krajach, której zaufało 52 mln osób z całego świata.

Najważniejszym produktem finansowym Credit Agricole są kredyty gotówkowe na dowolny cel. Główna siedziba banku w Polsce znajduje się we Wrocławiu, a oprócz tego ma przeszło 460 placówek stacjonarnych. Klienci mogą korzystać z bankowości telefonicznej i elektronicznej.

Credit Agricole — opinie, pożyczki i kontakt

Bank przygotował zróżnicowaną ofertę, więc korzystają z niej różne grupy odbiorców. Kredyty są dostępne dla osób prywatnych, rolników, małych i dużych firm. Ze względu na inną sytuację, oczekiwania i inny proces weryfikacyjny w każdej z tych grup, Credit Agricole infolinia jest podzielona na kilka numerów. Możliwy jest też kontakt za pośrednictwem formularza. Przydatne jest w Credit Agricole logowanie do swojego konta, gdzie można czasem znaleźć odpowiedzi na swoje pytania bez konieczności rozmowy z pracownikiem banku.

W większości przypadków Bank Credit Agricole cieszy się pochlebnymi opiniami pożyczkobiorców, ale zdarzają się osoby mniej zadowolone. Najczęściej podkreśla się ekspresowe przyznanie pieniędzy, płynną i przejrzystą współpracę. Część osób chwali sobie różnorodność produktów bankowych, a współpraca wykracza poza złożenie wniosku kredytowego.

Pożyczka lub chwilówka w Credit Agricole — warunki i informacje

Osoby, które chcą z  Credit Agricole kredyt, mogą wnioskować o pieniądze sięgające nawet 150 tys. zł. Pożyczenie wyższej kwoty jest możliwe, jeżeli umowa będzie podpisana z innym kredytobiorcą. Pożyczkę można wziąć na dowolny cel, a okres kredytowania wynosi od 1 do 120 miesięcy. Dostępne są również pożyczki na małe kwoty do 3 tys. zł, które można dostać za darmo. W pozostałych przypadkach RRSO wiąże się już z pewnym kosztem.

Aby uzyskać pożyczkę, należy przedłożyć zaświadczenie o dochodach. Przedstawiciel banku każdy wniosek rozpatruje indywidualnie. W najkorzystniejszej sytuacji są osoby zatrudnione na umowę o pracę i prowadzące działalność gospodarczą. O pieniądze w tym banku mogą starać się osoby pełnoletnie, mające stałe źródło dochodów i dowód osobisty.

O kredyt lub pożyczkę można ubiegać się w oddziale banku. Aby skrócić czas oczekiwania na swoją kolej, istnieje opcja umówienia się na spotkanie o konkretnej godzinie. Drugim sposobem na wnioskowanie w Credit Agricole jest kontakt telefoniczny. W tym celu wystarczy wysłać SMS i czekać na telefon doradcy z banku. Ostatni sposób to złożenie wniosku internetowo. W tym przypadku określa się kwotę kredytu, termin spłaty (a przez to optymalną wysokość rat) i wypełnić dane w formularzu, jak imię i nazwisko, adres i PESEL.

Raty przez cały okres kredytowania są równe, a podczas podpisywania umowy nie jest obowiązkowe jednoczesne podpisanie umowy ubezpieczenia. Przy czym może ono obniżyć oprocentowanie.

Credit Agricole – opinie

Credit Agricole jest instytucją cenioną w wielu krajach, co przekłada się na zwiększenie zaufania. Szczególnie zadowoleni z kredytów są stali klienci banku, którzy niejednokrotnie korzystają także z innych usług tej instytucji, jak konto bankowe. Wiele osób podkreśla, że formalności, jakie trzeba spełnić, rzeczywiście nie ma zbyt wiele, przez co pieniądze można szybko mieć na koncie.

Dlaczego warto?

Nie bez powodu Credit Agricole jest jedną z instytucji finansowych, które cieszą się dużym zaufaniem i pozytywnymi opiniami. Analizując warunki współpracy i ofertę, na pierwszy plan wysuwa się kilka zalet. Przede wszystkim nie trzeba spełnić zbyt wielu wymagań, a formalności są ograniczone do minimum. Aby złożyć wniosek o kredyt, nie trzeba wychodzić z domu – wystarczy dostęp do internetu. Istotne jest to, że okres kredytowania jest długi, bo sięga 120 miesięcy, a termin jest dostosowany do potrzeb klienta. Stosunkowo wysoką górną granicę środków 150 tys. zł można zwiększyć poprzez zaciągnięcie pożyczki przez dwie osoby. Dobrą wiadomością dla osób biorących pod uwagę długoterminowe finansowanie jest stałe oprocentowanie.

Jeżeli natomiast chodzi o wady, to problemem przede wszystkim może być zatrudnienie. O ile firmy i osoby z umową o pracę nie napotkają większych trudności, o tyle zatrudnieni na umowę o dzieło, czy zlecenie już tak. Należy pamiętać, że każdy wniosek będzie rozpatrzony indywidualnie.

Credit Agricole — kontakt i logowanie

Z Credit Agricole najłatwiej skontaktować się za pośrednictwem infolinii. Ogólny numer to +48 71 35 49 009, infolinia dla małych i średnich firm jest pod numerem 801 333 666 i +48 71 35 49 035, a dla większych przedsiębiorstw 801 70 65 50 i +48 71 799 71 49. Infolinia jest dostępna od pn., do pt. w godzinach 8:00-18:00. W razie konieczności wysłania pisma warto zanotować adres korespondencyjny: Credit Agricole Bank Polska S.A. pl. Orląt Lwowskich 1  53-605 Wrocław.

Najłatwiej jednak skontaktować się za pośrednictwem strony internetowej, w czym pomocne jest przygotowane dla klientów Credit Agricole logowanie do konta. Dzięki temu można szybko zweryfikować swoje dane, raty, czy terminy. Swoje konto posiada każdy klient banku.

Jak oceniasz artykuł?

Średnia ocena 1 / 5. Głosy 1

Oceń artykuł jako pierwszy.


Podobne artykuły

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x