6 marca 2020

Szybka Gotówka opinie, pożyczki i kontakt

Szybka Gotówka opinie, pożyczki i kontakt
Właścicielem portalu szybkagotowka.pl jest Szybka Gotówka Sp. z o.o., której siedziba znajduje się w Warszawie. Firma oferuje błyskawicznie realizowane pożyczki pozabankowe online, które trafiają na konto klienta nawet w 15 minut.
Szybka Gotówka działa na rynku polskim od roku 2013, zatem może pochwalić się dużym doświadczeniem. Aby jednak przekonać się, czy faktycznie jest to pożyczkodawca godny zaufania, dokładnie przeanalizujemy jego ofertę. Co więcej, sprawdzimy dostępne o Szybka Gotówka opinie, których w sieci nie brakuje. Wskażemy też plusy i minusy pożyczek, które oferuje firma.

Pożyczka w Szybka Gotówka – warunki i informacje

Pierwsza darmowa pożyczka w Szybka Gotówka wynieść może nawet 6000 zł. Na tle konkurencji to naprawdę bardzo dużo. Co więcej, stali klienci liczyć mogą na jeszcze większe pieniądze – do 15000 zł. Kwota minimalna pożyczki to 300 zł. Mile zaskakuje również okres kredytowania, który może wynieść od 1 do aż 65 dni. Możemy więc, jeśli mamy taką możliwość, oddać pożyczkę bardzo szybko i tym samym zmniejszyć związane z nią koszty. Możemy jednak również poczekać z jej zwrotem nawet nieco ponad dwa miesiące, jeśli akurat zmusza nas do tego nasza sytuacja finansowa. Co istotne, w Szybka Gotówka pożyczka może być refinansowana. Oczywiście takie rozwiązanie oznacza dla nas konieczność poniesienia dodatkowych kosztów, jednak dużo niższych, niż gdybyśmy zdecydowali się czekać z założonymi rękami i nie spłacać naszego zobowiązania wcale.

Aby skorzystać z oferowanej przez Szybka Gotówka pożyczki musimy oczywiście posiadać rachunek w banku i telefon komórkowy, natomiast jedynym dokumentem, jaki będzie nam potrzebny przy składaniu wniosku jest dowód osobisty. Tu kolejna dobra informacja: na pieniądze liczyć możemy od razu, gdy ten dokument otrzymamy – Szybka Gotówka oferuje swoje usługi wszystkim osobom, które skończyły 18 lat. Warunkiem są jednak stałe dochody i brak wpisu w bazach dłużników (firma sprawdza KRD BIG S.A. oraz – jak zaznacza w umowie pożyczki – “inne bazy”, a więc, być może, również BIK).

Gdy już zdecydujemy, jakiej wielkości pożyczka nas interesuje, zostaniemy poproszeni o wypełnienie krótkiego wniosku. Firma wymaga również przesłania na swoje konto przelewu weryfikacyjnego (0,10 zł). Oczekiwanie na decyzję pożyczkodawcy trwa kilkanaście minut, jednak w niektórych przypadkach czas ten może być dłuższy. Jeśli nasz wniosek zostanie zaakceptowany, pieniądze wysłane zostaną na nasze konto niezwłocznie – nawet w ciągu 15 minut.

Szybka Gotówka – opinie

Czas, by sprawdzić, co mogą podpowiedzieć nam umieszczone w sieci o Szybka Gotówka opinie jej klientów. Za co w szczególności docenili oni tę firmę? Jak nietrudno się domyśleć, chodzi przede wszystkim o pierwszą darmową pożyczkę, która – przypomnijmy – może wynieść od 300 do aż 6000 zł. Jej wartość maksymalna szczególnie się wyróżnia, bo jest to kwota średnio czterokrotnie wyższa niż ta, którą oferują inne firmy z branży. O ile w ogóle oferują, bo choć pierwsza pożyczka za darmo to promocja dość popularna, wcale nie jest tak, że zdecydowali się na nią wszyscy pożyczkodawcy bez wyjątku. Za co jeszcze zebrała Szybka Gotówka opinie pozytywne? Wielu klientów bardzo dobrze wypowiedziało się o profesjonalnej obsłudze, a także o szybkości działania firmy – zarówno rozpatrzenie wniosku o pożyczkę, jak i sam przelew realizowane są w tempie ekspresowym. Wiele osób, które napisały o Szybka Gotówka opinie pozytywne, chwaliło również ograniczone do minimum formalności.
Oczywiście firma nie uniknęła całkowicie opinii negatywnych. Większość z nich wystawiona została przez osoby, które z jakichś powodów nie otrzymały pożyczki, ale pojawiły się też takie, których autorzy zwracali uwagę na bardzo wysokie odsetki w przypadku, gdy ktoś spóźnił się ze spłatą zobowiązania. Cóż, o wysokości tych odsetek klienci informowani są już na etapie podpisywania z firmą umowy, więc raczej nie powinno być to dla nich dużym zaskoczeniem. No chyba, że zgodzili się na zaproponowane warunki, nie czytając dokładnie samego dokumentu. Najpewniej tak właśnie było, bo Szybka Gotówka ma w takich kryzysowych sytuacjach rozwiązanie w postaci wspomnianego wcześniej refinansowania pożyczki. Tyle, że trzeba jeszcze wyrazić chęć skorzystania z niego, a tu najwyraźniej tego zabrakło…

Dlaczego warto? (zalety i wady pożyczki Szybka Gotówka)

Oferowane przez Szybka Gotówka pożyczki – zarówno pierwsza darmowa, jak i kolejne – zasługują na uwagę z kilku względów. Po pierwsze, mamy tu do czynienia z naprawdę dużymi kwotami maksymalnymi – do 6000 zł dla nowych klientów i do 15000 zł dla stałych. Po drugie, okres kredytowania jest wyjątkowo elastyczny (1-65 dni), dzięki czemu możemy dostosować go do wysokości pożyczki i do naszej sytuacji finansowej. Po trzecie, Szybka Gotówka daje nam możliwość refinansowania pożyczki w sytuacjach, gdy swego zobowiązania nie jesteśmy w stanie spłacić w wyznaczonym terminie. Na duży plus zasługują ograniczone do minimum formalności, minimalny wiek pożyczkobiorcy (18 lat), sprawna weryfikacja wniosku oraz szybkie przelanie kwoty pożyczki na konto klienta. Stronie internetowej firmy również nie można niczego zarzucić – jest dobrze zaprojektowana i łatwa w obsłudze, a dodatkowo pełna przydatnych informacji (m.in. rozbudowana zakładka “Pytania”, wzór umowy, pozbawiony branżowego żargonu język). No dobrze, a co z minusami? Tak naprawdę możemy wskazać tylko dwa: firma sprawdza swoich klientów w bazach dłużników oraz wymaga, by mieli oni stałe źródła dochodów.

Plusy

 • Pierwsza pożyczka za darmo.
 • Duża kwota pożyczki za darmo (do 6000 zł).
 • Duża kwota pożyczki dla stałych klientów (do 15000 zł).
 • Elastyczny okres kredytowania (1-65 dni).
 • Możliwość refinansowania pożyczki.
 • Intuicyjna i bogata w informacje strona internetowa.
 • Przejrzyste warunki .
 • Minimum formalności.
 • Pożyczka dla osób od 18 roku życia.
 • Szybka weryfikacja wniosku.
 • Szybkie przelanie pożyczonej kwoty na konto bankowe.
 • Cały proces odbywa się online.
 • Firma pracuje również w weekendy.

Minusy

 • Weryfikacja klienta w bazach dłużników.
 • Firma wymaga od pożyczkobiorcy stałego źródła dochodu.

Szybka Gotówka – kontakt i logowanie

Z przedstawicielem firmy Szybka Gotówka kontakt nawiązać możemy telefonicznie, dzwoniąc pod numer 22 873 80 73 lub łącząc się przez Skype (nick: szybkagotowka). Możemy też wysłać e-maila na adres [email protected] lub skorzystać z formularza kontaktowego na witrynie firmy (zakładka “Kontakt”).

Konsultanci Szybka Gotówka pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 19.00, a w soboty i niedziele w godzinach 9.00 – 17.00.

Na stronie Szybka Gotówka logowanie daje stałym klientom dostęp do panelu, w którym znajdą oni wszystkie informacje o swojej pożyczce.

Jak oceniasz artykuł?

Średnia ocena 5 / 5. Głosy 1

Oceń artykuł jako pierwszy.


Podobne artykuły

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Sylwia
4 lat temu

Nie mogę zrozumieć narzekania osób, które nie dostały pożyczki w takich instytucjach. Prawie na pewno było to z powodu potencjalnych problemów ze spłatą i najprawdopodobniej zaciągniętych już wcześniej pożyczek. Co tu może oburzać?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x