20 marca 2020

Soho Credit opinie, pożyczki i kontakt

Soho Credit opinie, pożyczki i kontakt
Soho Credit działa na polskim rynku już od 2011 roku i należy do spółki Rapid Finanse. Pożyczkodawca funkcjonuje również na Litwie, Łotwie i w Hiszpanii. Zazwyczaj plasuje się na wysokich miejscach w rankingach najlepszych pożyczkodawców. Opinie o Soho Credit są w większości pozytywne, z uwagi na jasne i czytelne warunki udzielania chwilówek.Firma specjalizuje się w szybkich pożyczkach udzielanych online na okres 30 dni. Przy pierwszej pożyczce istnieje możliwość wnioskowania o kwotę maksymalnie 1000 zł, jednak już kolejna pożyczka w Soho Credit może wynieść do 4000 zł. Wysokość przyznanej kwoty uzależniona jest od zdolności kredytowej, osiąganych dochodów oraz posiadanych innych zobowiązań. Pierwsza pożyczka dostępna jest w ofercie promocyjnej za darmo – wystarczy ją spłacić w określonym w umowie terminie.

Pożyczka w Soho Credit – warunki i informacje

Chcąc złożyć wniosek o pożyczkę w Soho Credit, konieczne jest dokonanie rejestracji online. Niezbędne jest wówczas wskazanie:

• aktualnego numeru telefonu,
• adresu e-mail, na który zostaną przesłane dokumenty,
• własnego numeru rachunku bankowego – służy on do weryfikacji tożsamości,
• numeru dowodu osobistego w celu potwierdzenia polskiego obywatelstwa i miejsca zamieszkania na terenie Polski.

Logowanie w Soho Credit przebiega dość sprawnie i nie powinno powodować trudności. Pożyczkodawca wymaga, aby wnioskujący o pożyczkę mieszkał na terenie Rzeczypospolitej, posiadał polskie obywatelstwo, miał źródło dochodu, jak również znajdował się w przedziale wiekowym od 20 do 70 lat.

Soho Credit dla swoich klientów przygotował krótki film instruktarzowy, który znacznie ułatwia proces logowania się i wnioskowania o udzielenie pożyczki. W celu weryfikacji, konieczne jest dokonanie przelewu w kwocie 1 grosza na jedno ze wskazanych kont bankowych. Pożyczka w Soho Credit nie jest jednak rozwiązaniem dla każdego – firma nie weryfikuje klientów w BIK, ale sprawdza BIG i inne rejestry, aby dokonać oceny zdolności kredytowej. Zaskoczeniem może okazać się niższa kwota przyznanej pożyczki, niż ta wnioskowana – dzieje się tak, jeśli firma uzna, że klient nie jest w stanie spłacić całości zobowiązania.

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki wynosi 1000 zł na okres 30 dni – w przypadku kolejnych, można wnioskować już o 4000 zł. Tylko pierwsza pożyczka jest darmowa, oczywiście pod warunkiem dochowania przez klienta terminu spłaty. W przypadku braku możliwości zwrotu całej kwoty, Soho Credit umożliwia również przedłużenie terminu spłaty. Pozwala to na uniknięcie dodatkowych kosztów związanych z windykacją.

Soho Credit – opinie

W Internecie można znaleźć wiele opinii o firmie – jak wskazują klienci kontakt z Soho Credit możliwy jest codziennie do godziny 22 poprzez infolinię, a w weekendy do 20. Również sam panel klienta na stronie internetowej uznawany jest za intuicyjny i dość przyjazny. Możliwe jest skorzystanie z wygodnego suwaka, aby sprawdzić, jakie będą koszty pożyczki przy konkretnej kwocie i terminie zwrotu. Po dokonaniu rejestracji na stronie Soho Credit, można spodziewać się telefonu, który ma na celu weryfikację tożsamości. Niektórzy klienci uważają to za pewną niedogodność. Sam proces weryfikacji przebiega sprawnie, a gotówka może znaleźć się na rachunku bankowym dość szybko, jeśli tylko klient posiada konto w jednym z wybranych banków.

Dostępne na stronie Soho Credit logowanie przebiega bez problemu. Każdy klient ma dostęp do formularza umowy pożyczki oraz jej warunków. Można też zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami i wyjaśnieniami pożyczkodawcy, aby podjąć właściwą decyzję. Wnioskowanie o kolejne pożyczki jest znacznie szybsze, ponieważ firma posiada już wszystkie dane i niezbędne informacje. Nie ma też potrzeby dokonywania kolejnego przelewu.
W sieci pojawiają się także negatywne opinie osób, którym nie udało się uzyskać pożyczki w Soho Credit lub jej kwota została pomniejszona. Najczęściej wynika to jednak z braku zdolności do spłaty zobowiązania. Pożyczkodawca wykorzystuje swój własny system oceny wiarygodności wnioskodawcy.

Dlaczego warto?

Opinie o Soho Credit są bardzo dobre, ale można napotkać także na mniej pozytywne. Rozgoryczone bywają osoby, które nie znajdują się w przedziale wiekowym od 20 do 70 lat, jak również ci, którym nie udało się uzyskać pozytywnej odpowiedzi na wniosek o pożyczkę.

Poniżej można zapoznać się z najczęściej pojawiającymi się wadami i zaletami pożyczek od Soho Credit, jakie można napotkać w opiniach klientów.

Zalety pożyczki w Soho Credit:

• pierwsza pożyczka 1000 zł w ofercie promocyjnej za darmo,
• możliwość zapoznania się z treścią umowy przed jej zawarciem,
• infolinia dla klientów czynna codziennie do godz. 22 – w weekendy do 20,
• przejrzysta w obsłudze strona www,
• możliwość szybkiego zawnioskowania o kolejną pożyczkę.

Wady pożyczki Soho Credit:

• telefon weryfikujący tożsamość po złożeniu aplikacji o pożyczkę,
• ograniczenie wiekowe 20-70 lat,
• weryfikacja klienta w bazach dłużników – brak możliwości otrzymania pożyczki przez osoby zadłużone.

Logowanie i kontakt

• Nazwa: Soho Credit (Rapid Finance Polska Sp. z o.o.)
• Darmowa pierwsza pożyczka: do 1000 do 30 dni
• Maksymalna pożyczka: 4000 do 30 dni.
• Siedziba firmy: ul. Postępu 18A, 02-676 Warszawa
• Telefon: 222 668 302
• e-mail: [email protected]
• Godziny pracy: Poniedziałek – Piątek: 08:00 – 22:00, Sobota Niedziela: 08:00 – 20:00

Jak oceniasz artykuł?

Średnia ocena 0 / 5. Głosy 0

Oceń artykuł jako pierwszy.


Podobne artykuły

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
4 lat temu

Pierwsza pożyczka za darmo to chyba najlepszy ruch marketingowy, na jaki firma pożyczkowa może się zdecydować

1
0
Would love your thoughts, please comment.x