19 lutego 2020

Smartney opinie i pożyczki

Smartney opinie i pożyczki

Szukając firmy pożyczkowej z tradycją, powinniśmy spojrzeć na Smartney. Ta instytucja finansowa wchodzi w skład francuskiej Grupy Oney Bank. Do Polski zawitała stosunkowo niedawno, bo w czerwcu 2019 roku, jednak na świecie funkcjonuje już od 35 lat, a z jej usług można skorzystać w 11 krajach.

Jest to doskonałym dowodem wysokiej jakości i rzetelności. Sprawdźmy, czy oferta, jaką przygotował pożyczkodawca dla polskich klientów, jest atrakcyjna i warta uwagi.

Pożyczka w Smartney – warunki i informacje

Smartney ma w swojej ofercie przede wszystkim pożyczki długoterminowe i ratalne. Pieniądze możemy pożyczyć na minimalny okres 12 miesięcy i maksymalny 60 miesięcy. Równie szeroki jest zakres kwot, który zaczyna się na kwocie 1000 zł, a kończy na 60 000 zł. Współpraca ze Smartney będzie najbardziej atrakcyjna dla osób, które potrzebują pożyczyć wyższą kwotę w jak najkrótszym czasie.

Firma ceni sobie komfort i czas swoich klientów. Z tego względu proces starania się o pożyczkę jest maksymalnie uproszczony i szybki. Pożyczki są dostępne online, zatem wystarczy siąść przy stole lub w fotelu. Należy w pierwszej kolejności sprecyzować jaka kwota będzie potrzebna i na jaki okres. Następnie wypełniamy wniosek i przesyłamy do firmy. Dzięki odpowiedniej aplikacji i sposobie pracy wniosek analizuje się od razu. Potem pracownik firmy ocenia zdolność kredytową, a kiedy cały proces przebiega pomyślnie, na nasze konto trafiają pieniądze. Cała procedura od momentu otwarcia wniosku, aż do czasu wpłynięcia pieniędzy na rachunek bankowy może zamknąć się w 30 minutach. Jest to możliwe dzięki temu, że Smartney korzysta z systemu szybkich przelewów DotPay.

Podpisując umowę, mamy jasne warunki co do spłat. Od razu dostajemy harmonogram, według którego co miesiąc będziemy uiszczać określoną kwotę. Aby móc to zrobić będziemy się logować do Panelu Klienta, gdzie znajduje się indywidualny numer bankowy. To właśnie na ten numer będziemy przelewać nasze raty.

Smartney – opinie

Przede wszystkim wieloletnia tradycja i renoma, jaką cieszy się Grupa Oney Bank na świecie, skłaniają ku temu, by wziąć pod uwagę współpracę ze Smartney. Jej oferta najbardziej satysfakcjonuje klientów, którzy potrzebują większych pieniędzy, a jednocześnie chcą, by wnioskowanie było internetowe. Pożyczkodawca stosuje różne metody weryfikacji, a to z kolei przekłada się na elastyczność. W tym przypadku o pożyczkę mogą starać się nawet te osoby, które z różnych względów chcą, by nie trzeba było udokumentować dochodów.

Pożyczkodawca podkreśla pełną automatyzację procesu i jednocześnie oferuje wysokie kwoty. Takie podejście jest innowacyjne, a przez to powinno przyciągać coraz więcej zainteresowanych. Jednak firma jest na polskim rynku stosunkowo krótko, więc na razie pożyczkobiorcy podchodzą ostrożnie. Mimo to, patrząc, jak silna jest pozycja firmy na arenie międzynarodowej, można przewidywać, że i w Polsce będzie się umacniać. Tym bardziej że mamy do czynienia z elastycznym podejściem do klienta. Aby złożyć wniosek o pożyczkę, nie trzeba szykować mnóstwa dokumentów – wystarczy dowód osobisty.

Dlaczego warto?

Ponieważ na rynku finansowym panuje duża konkurencyjność, firmy pożyczkowe zabiegają o swoich klientów, oferując im coraz to bardziej atrakcyjne usługi. Największym atutem Smartney jest to, że bez większych trudności możemy pożyczyć kwoty rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Co ważne, pożyczki tej firmy są długoterminowe, dzięki czemu stanowią doskonałą alternatywę dla kredytu bankowego. Istotną kwestią jest również sama spłata pożyczek. W przeciwieństwie do części kredytów bankowych można zobowiązanie uregulować wcześniej.

Zaletą jest również to, że z pożyczek Smartney mogą korzystać osoby od 25 do 70 lat, a więc jest ona dostępna dla wyjątkowo dużej części społeczeństwa. Pożyczkodawca zdaje sobie sprawę z tego, że klientom zależy na czasie i sprawnej weryfikacji wniosków. Z tego względu niemal natychmiast po złożeniu wniosku dostajemy informację zwrotną i decyzję. Pożyczki są przyznawane na dowolny cel, co też stanowi ważną informację. Przewaga Smartney nad innymi konkurencyjnymi firmami polega również na tym, że oprocentowanie jest na korzystnym dla klienta poziomie.

Plusy

  • Możliwość złożenia wniosku online
  • Pożyczka w wysokości nawet 60 000 złotych
  • Czas na spłatę do 60 miesięcy
  • Oferty dostosowane indywidualnie do zdolności kredytowej
  • Pożyczka udzielana na dowolny cel

Minusy

  • Wymagany przelew weryfikacyjny
  • Przedział wiekowy między 25 a 70 rokiem życia
  • Sprawdzanie zdolności kredytowej

Smartney – kontakt i logowanie

Wiarygodna firma powinna udostępniać swoim klientom podstawowe dane na swój temat jak adres siedziby, czy numer telefonu. Smartney umożliwia swoim klientom kilka dróg kontaktów. Można zadzwonić pod numer 22 528 88 88 lub napisać wiadomość na adres [email protected]. Siedziba firmy to ulica Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa.

Ułatwieniem w kontaktach i spłatach pożyczek jest specjalna Strefa Klienta, do której możemy wejść ze strony głównej pożyczkodawcy. Tam wpisując numer klienta z umowy albo nasz adres e-mail i hasło, możemy wejść na swoje konto, gdzie znajduje się m.in. rachunek bankowy, na który należy wpłacać pieniądze. Oprócz tego na profilu można znaleźć szybkie przelewy. Dla jeszcze większej wygody można podpiąć kartę debetową, a spłata rat będzie się odbywać automatycznie.

Jak oceniasz artykuł?

Średnia ocena 5 / 5. Głosy 1

Oceń artykuł jako pierwszy.


Podobne artykuły

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x