18 lutego 2020

LoanMe opinie, pożyczki i kontakt

LoanMe opinie, pożyczki i kontakt

LoanMe to jedna z najprężniej rozwijających się firm pożyczkowych. Specjalizuje się przede wszystkim w ekspresowych pożyczkach internetowych. Prześledźmy, jakie są warunki współpracy i jakie opinie mają na temat usług dotychczasowi klienci.

LoanMe jest polską firmą pożyczkową, która funkcjonuje na rynku od 2015 roku. Wyraziste działania reklamowe sprawiają, że firma jest bardzo rozpoznawalna. Ostatecznie zachęca to do tego, by nieco bliżej poznać tę instytucję.

Pożyczka LoanMe – warunki i informacje

Oferta LoanMe jest dla nas, jeśli pieniądze, których potrzebujemy, są w przedziale 500 zł – 11 000 zł. Możemy je pożyczyć na maksymalny okres 130 tygodni. Pożyczkę możemy wziąć na dowolny cel. A w przypadku kiedy zamierzamy podjąć współpracę z pożyczkobiorcą po raz pierwszy, możemy pożyczyć do 6 000 zł. Jak spłacimy ją w czterech cotygodniowych ratach w czasie 30 dni, to będzie ona darmowa. Stali klienci mogą składać wnioski o pożyczkę na kilkanaście tysięcy.

Wymagania wobec pożyczkobiorców nie są wygórowane. Aby starać się o finansowe wsparcie, musimy mieć skończone 18 lat, a oprócz tego mieć adres zamieszkania na terenie Polski i polskie obywatelstwo. Do tego we wniosku musimy podać numer konta bankowego, na który po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku mają wpłynąć pieniądze. Jednak o przyznawalności pożyczki będzie decydować nasza zdolność kredytowa, więc powinniśmy mieć stałe źródło dochodów.

Sam proces wnioskowania odbywa się bardzo sprawnie i za pośrednictwem strony internetowej LoanMe. W pierwszej kolejności zaznaczamy, jaka kwota pożyczki nas interesuje i na jaki czas chcemy pożyczyć pieniądze. Następnie wypełniamy wniosek, wysyłamy i czekamy na odpowiedź. Po decyzji pozytywnej środki powinny być maksymalnie na drugi dzień na rachunku. Spłata odbywa się na indywidualny rachunek.

LoanMe – opinie

Firma LoanMe i jej usługi stają się coraz popularniejsze. W dużej mierze dzieje się tak za sprawą charakterystycznych i zachęcających reklam. Klienci cenią sobie przejrzyste warunki i ciekawe oferty zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Instytucja jest jedną z tych, które dbają o swój wizerunek, więc monitoruje opinie klientów, by następnie tworzyć oferty dopasowane do ich potrzeb. Klienci podkreślają, że współpraca z firmą przebiega sprawnie, a możliwość rozłożenia spłaty pożyczki na więcej rat pozwala skutecznie podreperować budżet.

Poza tym firm pożyczkowych na polskim rynku powstaje sporo. LoanMe, odkąd rozpoczęła swoją działalność, stała się rozpoznawalna. Z jej usług korzysta coraz więcej klientów. Jest to jednym z dowodów na to, że jakość obsługi klienta i oferta są na wysokim poziomie. Kolejny argument to, że wielu klientów, którzy raz zdecydowali się na współpracę z tą właśnie firmą, ponownie wraca, kiedy zajdzie potrzeba zaciągnięcia pożyczki. Dla części pożyczkobiorców minusem współpracy jest konieczność posiadania dobrej zdolności kredytowej. Warto jednak zaznaczyć, że jest to forma zabezpieczenia i dla pożyczkodawcy i pożyczkobiorcy. Pieniądze dostaniemy tylko wtedy, kiedy weryfikacja wykaże, że jesteśmy w stanie spłacić zobowiązanie terminowo. Naszym stałym dochodem może być umowa o dzieło, renta, emerytura, stypendium, czy zasiłek.

Dlaczego warto?

Reklama to nie wszystko, a popularność LoanMe wynika również z wielu zalet, jakimi charakteryzuje się sama oferta i zasady współpracy. Przede wszystkim pierwszą pożyczkę można wziąć za darmo, jeśli spełnimy warunki przedstawione wyżej. Dzięki temu pożyczka może się okazać bardziej opłacalną propozycją niż kredyt bankowy. Druga rzecz – formalności jest niewiele, a strona jest prosta w obsłudze. Z tego względu nie musimy się obawiać, że będziemy mieć jakiekolwiek problemy z wypełnieniem wniosku samodzielnie. Zaletą jest dostępność usług dla osób powyżej 18 lat, nie jest potrzebny zastaw, a pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel.

Cały proces analizy i weryfikacji klienta jest równie szybki, jak składanie wniosku. Decydując się na współpracę z tą firmą, możemy spodziewać się, że pieniądze dostaniemy najpóźniej na drugi dzień. Jeśli okaże się, że po wzięciu pożyczki, nasza sytuacja finansowa się zmieniła, to możemy albo starać się o przedłużenie terminu płatności, albo wcześniej spłacić całość.

Plusy

  • Pierwsza pożyczka bezpłatnie.
  • Pieniądze na koncie już na drugi dzień
  • Pożyczki dostępne od 18 lat i na dowolny cel.
  • Długi okres kredytowania.
  • Prosta i intuicyjna nawigacja na stronie.

Minusy

  • Tylko dla osób o pozytywnej historii kredytowej.
  • Należy odpowiedniu udokumentować dochody.

LoanMe – kontakt i logowanie

Z firmą pożyczkową LoanMe można skontaktować się przede wszystkim drogą mailową i telefoniczną. Wiadomości wysyłamy na adres [email protected], natomiast gdybyśmy chcieli porozmawiać z konsultantem, dzwonimy pod jeden z dwóch numerów: (22) 377 78 77 albo (22) 377 78 00. Z konsultantami można się skontaktować w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 i w soboty w godzinach od 10.00 do 15.00.

Przechodząc na stronę internetową, możemy nie tylko wypełnić wniosek o pożyczkę, ale też skorzystać z kalkulatora, który pomoże określić, jaką kwotę będziemy musieli zwrócić. Znajdziemy również specjalną strefę klienta, gdzie możemy zalogować się do panelu na swoje konto klienta. Znajdują się w nim informacje, które dla nas jako pożyczkobiorców będą interesować najbardziej, w tym na temat naszych spłat.

Jak oceniasz artykuł?

Średnia ocena 4.5 / 5. Głosy 2

Oceń artykuł jako pierwszy.


Podobne artykuły

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x