20 marca 2020

Eurolan: opinie, pożyczki i kontakt

Eurolan: opinie, pożyczki i kontakt
Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy finansowej. Firma z wieloma sukcesami funkcjonowała od 2007 roku w Finlandii oraz Szwecji, a w 2013 roku rozpoczęła również swoją działalność w Polsce.

Opinie w Eurolan są dość pochlebne. Doceniają oni możliwość uzyskania wysokiego limitu odnawialnego. Cały proces przyznania w Eurolan pożyczki odbywa się online, co skraca czas oczekiwania, a środki mogą być dostępne jeszcze tego samego dnia.Klient ma możliwość wnioskowania o pożyczkę w kwocie od 300 zł do aż 40 000 złotych na okres nawet 60 miesięcy. Przyznawana jest w formie tak zwanego limitu odnawialnego na koncie, co oznacza, że można wykorzystać tylko określoną kwotę, a następnie spłacać raty w wybranej przez siebie wysokości. W razie potrzeby, zawsze można skorzystać z pozostałej dostępnej dla siebie kwoty. Klient samodzielnie ustala dogodny dla niego termin spłaty, a jeśli wystąpi o to wystarczająco wcześnie, ma również możliwość dokonania jego zmiany.

Pożyczka w Eurolan – warunki i informacje

Chcąc złożyć wniosek o pożyczkę w Eurolan, trzeba przygotować dane z dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, adres zameldowania oraz numer imiennego rachunku bankowego założonego w Polsce. Wnioskodawca musi mieć ukończone 18 lat.

Ważne jest, że Eurolan udostępnia na początku jedynie połowę kwoty dostępnego limitu, ze względów bezpieczeństwa. Kod weryfikacyjny wysyłany jest pocztą na adres zameldowania i dopiero po skorzystaniu z niego można wypłacić pozostałe środki. Nie ma możliwości przesłania kodu w innej formie lub na inny adres niż zameldowania. Logowanie w Eurolan przebiega szybko i bez problemów. Aby zweryfikować tożsamość wnioskodawcy, firma wymaga przelania kwoty 1 zł na jej rachunek bankowy. Ważne jest więc, aby posiadać imienne konto w polskim banku.

Pożyczki w Eurolan w znaczący sposób różnią się od tradycyjnych chwilówek. Firma oferuje możliwość szybkiego uzyskania kwoty 800 zł w formie chwilówki, ale specjalizuje się właśnie w udzielaniu limitów odnawialnych w maksymalnej kwocie nawet 40 000 zł. Pożyczkodawca informuje jednak klienta o tym, że weryfikuje jego dane w Biurze Informacji Kredytowej oraz rejestrach dłużników i wymaga pozyskiwania stałych dochodów. Nie zawsze więc można liczyć na to, że przyznana zostanie wnioskowana kwota. Jeśli klient ma problem ze spłatą raty w określonym przez siebie terminie, istnieje możliwość zmiany tej daty, a koszty określone są zawsze w umowie, która dostępna jest na jego profilu.

Eurolan – opinie

Większość osób korzystających z pożyczek pozytywnie ocenia działanie firmy – jeśli chodzi o Eurolan kontakt z infolinią firmy jest bardzo prosty, przyjemny i możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20. W weekendy nie ma jednak możliwości połączenia się telefonicznie z pracownikiem firmy. Istnieje możliwość weryfikacji dokumentów online, co przyspiesza proces przyznania pożyczki.

Sama strona internetowa jest czytelna i dość intuicyjna. Istnieje możliwość podniesienia wysokości dostępnego limitu poprzez formularz na stronie internetowej. Każdy klient korzystający z pożyczki w Eurolan ma także możliwość zapoznania się z regulaminem i najczęściej zadawanymi pytaniami przez inne osoby. Firma dba o to, aby w sposób wyczerpujący udzielać wszelkich informacji.

Wiele osób docenia to, że nie musi korzystać z całości przyznanego im limitu kwotowego, a środki może zachować na tak zwaną czarną godzinę. Ważne jest to, że wysokość miesięcznej opłaty uzależniona jest wyłącznie od wykorzystanej kwoty. Datę spłaty można też dopasować do dnia otrzymywania wynagrodzenia.

Coraz więcej osób w Polsce korzysta z pożyczek, ale opinie o Eurolan pojawiają się również negatywne. Niektórzy klienci nie są zadowoleni z faktu wysyłki dokumentów na ich adres zameldowania. Inni nie mogą otrzymać pożyczki w pożądanej wysokości, ponieważ firma bada ich zdolność kredytową i weryfikuje dane w bazach dłużników.

Dlaczego warto?

Eurolan zyskuje swoich zwolenników w Polsce, ponieważ nie oferuje standardowych chwilówek, a istnieje możliwość uzyskania znacznie większej kwoty przy minimum formalności. Przyznany limit odnawialny nie różni się wiele od tego, jaki można uzyskać w banku.

Poniżej przedstawiamy najczęściej podawane przez klientów firmy zalety oraz wady pożyczek oferowanych w Eurolan.

Pożyczki w Eurolan – zalety:

• możliwość uzyskania wysokiej kwoty limitu odnawialnego – nawet do 40 000 zł,
• spłata rozłożona w czasie w dogodnych ratach, o wysokości których decyduje klient,
• możliwość samodzielnego wyboru daty spłaty,
• funkcjonalna i intuicyjna w obsłudze strona www,
• przejrzystość warunków udzielenia pożyczki.

Wady pożyczki w Eurolan:

• infolinia czynna tylko do godz. 20 w dni powszednie i nieczynna w weekendy,
• kod weryfikacyjny wysyłany na adres zameldowania,
• brak możliwości skorzystania z pełnej kwoty udzielonego limitu do momentu użycia przesłanego kodu,
• weryfikacja wnioskodawcy w bazach dłużników.

Logowanie i kontakt

• Nazwa: Eurolan
• Maksymalna pożyczka: 40 000 zł na okres 60 miesięcy
• Siedziba firmy: Aleje Jerozolimskie 172, 02-486 Warszawa
• Telefon: 22 1 333 111
• e-mail: [email protected]
• Godziny pracy: Poniedziałek – Piątek: 08:00 – 20:00

Jak oceniasz artykuł?

Średnia ocena 1 / 5. Głosy 1

Oceń artykuł jako pierwszy.


Podobne artykuły

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Feliks
4 lat temu

Weryfikacja online to ogromny plus, szczególnie teraz, kiedy lepiej nie wychodzić z domów

1
0
Would love your thoughts, please comment.x